Recepciós feladat
Munkavégzés helye:
Órabér: 1500 Ft/óra
Munkaidő: 7-18 óráig, akár bontott műszakban
Munka gyakorisága: Folyamatosan

Leírás:

Recepciós tevékenység ellátására keresünk nappali tagozatos diákokat!

Feladatvégzés időpontja (tól – ig): munkanapokon 7.00 órától - 18.00 óráig (összesen: 11 óra/munkanap)

Ellátandó feladatok:

·         Szobafoglalások kezelése és adminisztrálása, vendégfogadás/távozás teljes körű kezelése; szállóvendég esetén központi nyilvántartás kezelése;

·         Recepción elhelyezett kulcsok kezelése, nyilvántartás vezetése;

·         Helyiségek nyitása/zárása;

·         Takarító személyzettel a szállodai/pihenőház szobahasználat egyeztetése;

·         Üdítőital készlet kezelés;

·         Email fiók kezelése;

·         Kamerarendszer figyelemmel kísérése, hibajelzés;

·         Telefonkezelés;

·         Negyedévente irodaszer rendelés, (szükség esetén) Megrendelők készítése és a folyamatban lévő megrendelések nyilvántartása;

·         (Szükség esetén) Gépjármű használatára vonatkozó engedélyek készítése;

·         (Szükség esetén) Repülőtéri parkolókártyák kiadása, nyilvántartásban való vezetésük,

·         (Szükség esetén) Átadás-átvételi jegyzőkönyvek készítése személyes használatra átvett használati tárgyakról, egyéb eszközökről, felszerelésekről;

·         Kimenő és bejövő posta iktatása;

·         (Szükség esetén) Csomagfeladás;

·         (Szükség esetén) Reggeliztetés;

·         Egyéb nyilvántartások napi vezetése; és a kapcsolattartó által meghatározott egyedi feladatok ellátása.

Elvárások a recepciós munkakört betöltőkkel szemben:

·         kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban angol nyelven (legalább középfokú angol nyelvvizsga);

·         cégkultúrának megfelelő fellépés;

·         kedves, mosolygós, bizalomkeltő személyiség; határozott, magabiztos fellépés;

·         kiváló problémamegoldó képesség; megbízhatóság;

·         priorizálási képesség.

Jelentkezni egy fényképes önéletrajzzal lehet. Az üzenet részbe írd le napi lebontásban a ráérésed, és hogy mikortól tudnád vállalni a munkát!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!