Operations Assistant Db
Munkavégzés helye: Debrecen
Órabér: 1300 Ft/hour
Munkaidő: 8-16.30 ig tartó időszakban heti 25-30 óra
Munka gyakorisága: Folyamatosan

Leírás:

Az állásra nappali tagozatos hallgatók jelentkezését várjuk!

Feladatok, amelyeket létesítményi gyakornokként kaphatsz:

• Adminisztrációs feladatok (például: szkennelés, helyi számlák nyomon követése)

• Általános beszerzési munka: beszerzési rendelések feladása, megrendelés visszaigazolás beszerzése, TIG… stb.

• Recepciós és ad hoc feladatok

• Támogatás az intézményi koordinátorok napi munkájához

• Kezelje a létesítmény megosztott postafiókját

• Használja kreativitását a marketingcsapattal való együttműködéshez

Amit keresünk:

• Aktív nappali tagozatos hallgatói státusz

• Adminisztratív tapasztalat

• MS Office emelt szintű (Excel és Outlook ismeretek kötelezőek)

• Aktív problémamegoldó és ügyfélbarát megközelítés

• Elérhetőség legalább 25 óra/hét

• „B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent

• Kiváló verbális és nonverbális kommunikáció

• Szervezett, szisztematikus és felelősségteljes munkaszemlélet

• Angol felsőfokú nyelvtudás szükséges (magyar nyelv kötelező)

• Csapatjátékos

• Kritikus gondolkodás

• Rugalmasság és kreativitás

Amit ajánlunk:

• Sokrétű, változatos munka.

• Nem kell egész nap a monitor előtt állnia, gyakran utazik majd a magyarországi helyszínek között.

• Céges mobiltelefon

• Nálunk teljesítheti szakmai gyakorlatát.

• Modern irodai környezetet és otthoni irodai lehetőségeket biztosítunk.

• Nálunk valódi vezetők alatt dolgozhatsz, nem csak egy főnök alatt.

• Garantált szakmai fejlődés.

• Segítünk, hogy a legtöbbet hozd ki magadból és karrieredből.

• Folyamatosan bővítjük szolgáltatásaink körét és új dolgokat tanulhatsz!

A jelentkezéskor kérlek küldj egy fényképes önéletrajzot és az üzenet részbe írd le, hogy mettől-meddig érsz rá dolgozni, illetve milyen hosszú távon számíthatunk rád!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!