Diákmunka szervező
Munkavégzés helye: Debrecen
Órabér: Megegyezés szerint
Munkaidő:
Munka gyakorisága: Folyamatos

Leírás:

Kedves Diákok!

Csapatunkba keresünk rugalmas ráéréssel diákmunka szervezői pozíciónkra nappali tagozatos aktív, vagy passzív státuszú diákot.

A Campus Work Iskolaszövetkezet már 10 éve szolgálja a megbízó partner cégeit és rugalmas hozzáállással nyújt különböző munkalehetőségeket a tagjai számára!

Figyelünk arra, hogy a nálunk dolgozó diákok a ráérésük függvényében tudjanak feladatot vállalni, de figyelünk a megbízóinkra is, hogy a megfelelő képzettségű diákot közvetítsük ki hozzá. Ehhez egy szervezőnek első körben tapasztalatokat kell szerezni az irodai működésünkről, a szervezésről, a munkáinkat meg kell ismerni és nem utolsó sorban a diákságról is közvetlen tapasztalatokat kell szerezni. A munka elején ezzel foglalkozik az, akit körünkben tudhatunk, de a későbbiekben már önállóan kell tudni dolgozni a csapat részeként.

Általában irodai, könnyű fizikai és egyéb szakmai ismereteket igénylő munkákra szoktunk diákokat toborozni, beszervezni.

Az alábbi feladatok lehetnek a munkavégzésed közben:

  • Álláshirdetések készítése, hírlevelek küldése a célcsoportnak
  • Toborzási csatornák folyamatos, napi szintű monitorozása, Facebook oldal kezelése
  • Telefonos előszűrés, hideghívások végzése
  • Diákok értesítése
  • Csoportvezetők munkájának koordinálása, irányítása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel és diákokkal
  • Folyamatosan céges telefon használat
  • A szervezők munkájának a segítése

Elvárások:

  • Monotonitás tűrés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság, jó problémamegoldó és elemző képesség, ügyfél-, és eredményorientáltság
  • Stressztűrés
  • Nappali tagozatos tanulói jogviszony (!)
  • Pontos, precíz, megbízható, döntőképes, proaktív, határozott személyiség.
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Hétfőtől-péntekig legalább 10-15-ig irodában való jelenlét, feladatvégzés
  • Nagyfokú ráérés, zh-, és vizsgaidőszakban is ugyanúgy kell dolgozni, sőt!
  • Telefonos ügyelet a diákok részére, és a megbízóink számára. Ez adott esetben irodai munkavégzésen kívüli szervezést is jelenthet
  • Alapfokú angol társalgási nyelvtudás

Bérezés:

Mivel még próbaidőben, az elvárt szervezési munkákat nem fogsz tudni végezni, és a betanulás a munkával, irodával való ismerkedés lesz a feladatod, ezért ebben az időszakban alapbér lenne számolva. Amennyiben hamar felveszed a ritmust, több munkát végzel, és önállóan tudsz dolgozni, akkor annak megfelelően jelentősen emelkedik a bérezés. Akár már az első hónapban is, ha ügyes vagy!

Munkavégzés helye: Campus Work iroda, Debrecen, Miklós utca

A jelentkezéskor a pályázatnak tartalmaznia kell:

A részletes fényképes önéletrajzot, ha van akkor pluszba várunk még egy motivációs levelet, de ez utóbbi nem feltétel.

Jelentkezésnél az üzenet részben írd meg részletesen a ráérésedet!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!