Angol nyelvű irodai munkatárs
Munkavégzés helye: Debrecen - Pallag
Órabér: 1200 Ft/óra
Munkaidő: Heti 20-40 óra
Munka gyakorisága: Folyamatosan

Leírás:

1-2 fő adminisztratív munkakörbe keresünk felső fokú angol nyelvtudással rendelkező nappali tagozatos diákokat! Hosszú távú munka!

Főbb feladatok:

  • Általános adminisztratív operatív feladatok ellátása

  • Dokumentáció rendszerezés és archiválás, katalogizálás

  • Rendezvények szervezésében való közreműködés

  • Vendégfogadás, vendégkezelés

  • Épület általános rendjének fenntartása (játszótéri és folyosói ügyelet,  iskolai érkezés és hazaindulás kooordinálása

  • A pénzügyi szakértő/marketing menedzser/irodavezető munkájának támogatása

  • Pedagógusok munkájának támogatása

  • Kapcsolattartás az adminisztrációs dolgozók és pedagógusok között

  • Rövid szakmai anyagok fordítása

Elvárásaink:

  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség magyar, illetve angol nyelven (felsőfokú angol nyelvtudás)

  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint)

  • Önmagára és munkájára való igényesség

  • Kezdeményezőkészség, kreativitás

  • Megbízhatóság, precizitás

  • Önálló és csapatban való munkavégzés

Előny:

  • Multinacionális környezetben és/vagy helyi oktatási intézményben szerzett munkatapasztalat

  • Egyéb idegennyelv ismerete

Munkaidő:

  • Legalább heti 30 órás munkavégzés (8:00-16:30 között, a délutánok a legfontosabb)

A jelentkezéshez feltétlenül küldj egy önéletrajzot angol és magyar nyelven! Az önéletrajz elküldésével elfogadod, hogy a partner cégünknek továbbítsuk a jelentkezésed. Az üzenet részbe kérlek írd le, hogy mely napokon mettől-meddig érnél rá!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!