Szállítói Kötelezettség kezelési gyakornok
Munkavégzés helye: Debrecen
Órabér: 1300 Ft/óra
Munkaidő: Heti 25-40 óra
Munka gyakorisága: Folyamatosan

Leírás:

Pénzügyi gyakornokot keresünk megbízó partnercégünk számára növekvő, megosztott szolgáltató központjához! Akár szakmai gyakorlati helynek is tökéletes lehet!

Alkalmanként Home Office lehetőség is van!

Hétköznapokon heti 20-30 óra vállalása kötelező. Az ideális eset napi 8 órában heti 5 nap vállalása lenne, de mivel ez nem mindenkinek lenne megfelelő, ezért egyenlőtlen munkaidőben is lehet jönni. A napi műszak 8-16:30-ig tart. Ebben az időszakban lehet jönni, akár 4 órában, vagy természetesen 8 órában!

Hosszabb távon ráérő diákok jelentkezését várjuk, akik legalább 4 hónapig tudják vállalni ezt a feladatot heti legalább 25-30 órában szorgalmi időszakban is.

Feladatok és követelmények lehetnek:

Számlák ellenőrzése, rendezése, kódolása, válogatása és egyeztetése

A nem PO számlákat a Hatóság átruházásával összhangban feldolgozni

A szállítói kimutatások figyelése és egyeztetése, hogy a fizetések naprakészek legyenek

Adatok pontosságának biztosítása

A közvetlen vezető által meghatározott vagy annál magasabb szintű ad hoc feladatok elvégzése

Kifizetési ellenőrzés az adatok pontosságának biztosítása érdekében

Előnyben részesített tapasztalat / készségek, elvárások

Vállalkozással / pénzügyekkel kapcsolatos középfokú tanulmányok vagy alapképzés szükséges (vagy folyamatban van), ha van pénzügy, és számvitel tantárgyad, akkor már megfelelő lehetsz

Jó verbális és írásbeli kommunikációs készség angolul és bármely más nyelven (szükséges a pozícióhoz)

Az MS Office magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint)

Az ERP rendszerek (pl. Oracle, SAP) használatával kapcsolatos alapismeretek és tapasztalat előny

Jó elemzési, kutatási és problémamegoldási készség, fokozott figyelemmel a részletekre

Kiváló csapatjáték

Támogató hozzáállás és jó interperszonális készségkészlet

Leagálább heti 20 órában való munkavégzés, jelenleg Home Office-ban

Milyen előnyökkel jár, ha ezt a munkát választod?

Szakmai gyakorlatod náluk is teljesítheted

Barátságos multikulturális környezet és csapatrendezvények

Modern irodai környezetet

Nem egy főnök alatt hanem igazi vezetők mellett dolgozhatsz.

Garantált szakmai fejlődés.

Segítenek, hogy a legtöbbet hozd ki magadból és karrieredből

Aktív nyelvhasználat napi szinten

Jelentkezéskor az üzenet részbe írd le, hogy mely napokon mettől-meddig érnél rá dolgozni? Jelentkezéskor szükséges egy önéletrajz, melyet, ha beküldesz, elfogadod, hogy ezen partner cégünk számára továbbítsuk. Amennyiben megfelelsz a követelményeknek, akkor felvesszük veled a kapcsolatot!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!