Hitel- és készpénzbeszedési elemző gyakornok Bp
Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.
Órabér: 1500 Ft/óra
Munkaidő: Heti 20-40 óra
Munka gyakorisága: Folyamatosan

Leírás:

Elemzőt keresünk megbízó partnercégünkhöz növekvő, megosztott szolgáltató központjához!

A korlátozások idején Home Office-ban kell végezni a munkát!

Hétköznapokon heti 20-30 óra vállalása kötelező. Az ideális eset napi 8 órában heti 5 nap vállalása lenne, de mivel ez nem mindenkinek lenne megfelelő, ezért egyenlőtlen munkaidőben is lehet jönni. A napi műszak 8-16:30-ig tart. Ebben az időszakban lehet jönni, akár 4 órában, vagy természetesen 8 órában!

Hosszabb távon ráérő diákok jelentkezését várjuk, akik legalább 4 hónapig tudják vállalni ezt a feladatot heti 30-40 órában.

Feladatok:

Kapcsolatok kiépítése és fenntartása belső és külső üzleti partnerekkel

A partnerek portfóliójának kezelése a nyitott számlák figyelemmel kísérésével és gyűjtésével

Elsősorban telefononos kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel

Átlátható, pontos és szabványos gyűjtőjegyzetek fenntartása

A vitás ügyek azonosítása és megnyitása, és szükség esetén az ügyek fokozása

A begyűjtési kérdések időben történő fokozása a részleg irányelveinek megfelelően

Az értékesítési megrendelések gyakori felülvizsgálása

A dokumentáció karbantartása a belső kontrollok és az SOX / audit követelmények szerint

A szervezetet a hónap végi zárásának támogatása

Elvárások:

Kiváló verbális és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven, valamint az alábbi nyelvek egyikével: francia, spanyol, német, olasz

Telefonon keresztül hatékony kapcsolatok kiépítése az ügyfelekkel

Jó elemzési, kutatási és probléma megoldási készség, fokozott figyelemmel a részletekre

Az MS Office magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint)

Legalább heti 20 órában való munkavégzés, jelenleg Home Office-ban

Amit mi kínálunk:

Szakmai gyakorlatod is teljesítheted nálunk

Barátságos multikulturális környezet és csapatrendezvények

Modern irodai környezetet

Nálunk nem egy főnök alatt hanem igazi vezetők mellett dolgozhatsz.

Garantált szakmai fejlődés.

Segítenek, hogy a legtöbbet hozd ki magadból és karrieredből.

Lehetőséged lesz együttműködni a legújabb SAP / S4 HANA és más ERP rendszerekkel.

Aktív nyelvhasználat napi szinten

Jelentkezéskor az üzenet részbe írd le, hogy mely napokon mettől-meddig érnél rá dolgozni? Jelentkezéskor szükséges egy önéletrajz, és egy rövid motivációs levél, melyben az érdekel minket, hogy miért választod ezt a munkát. Amennyiben ezeket beküldöd, azzal elfogadod, hogy ezen partner cégünk számára továbbítsuk. Ha megfelelsz a követelményeknek, akkor felvesszük veled a kapcsolatot!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!