Rendszergazdai kisegítés
Munkavégzés helye: Debrecen
Órabér: 1050 Ft/óra
Munkaidő: változó
Munka gyakorisága: Folyamatosan

Leírás:

Megbízó partner cégünk számára keresünk IT-ban jártas diákot, határozatlan időre lehetőleg azonnali kezdéssel. (Végzést követően továbbfoglalkoztatás elképzelhető.)

A feladatok a következők lennének:

- Számítógépek és telefonok operációs rendszerének telepítése, vállalati tartományba való beléptetés

- Felhasználói igények szerint programok, nyomtatók, közös meghajtók elérésének telepítése/beállítása

- Mobil készülék csere esetén adatok másolása, új készülék esetén telefonkönyv importálása

- Felhasználók napi szintű támogatása hardveres és szoftveres problémák esetén

- Számítástechnikai eszközök tisztítása, portalanítása

- Folyamatok dokumentálása, egyéb adminisztratív teendők

Munkavégzés helyszíne jellemzően a cég központi helye, de alkalmanként projekt helyszínek vagy kapcsolódó vállalkozások székhelye - minden esetben Debrecen.

Elvárások:

- Heti min. 20 óra vállalása (hallgató órarendjéhez igazodva igény szerinti beosztásban)

- Aktív hallgatói jogviszony releváns szakon (legalább másodéves hallgató)

- Számítástechnikában és hálózatkezelésben való jártasság

Legalább 3-4 releváns jelentkezőt tudnánk küldeni akik közül kiválasztják a megfelelő diákot. Kérlek, jelentkezéskor csatold az önéletrajzod, és az üzenet részbe írd le, hogy mely napokon mettől-meddig tudnál jönni dolgozni!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!