Panzióban recepciós
Munkavégzés helye: Debrecen, belváros
Órabér: 930 Ft/óra
Munkaidő: 4,6, 8, 12 órában is lehet
Munka gyakorisága: Folyamatos

Leírás:

Debrecen belvárosában egy színvonalas panzióba várjuk nappali tagozatos diákok jelentkezését.

Olyan diákokat keresünk akik folyamatosan tudják vállalni heti legalább 20-24 órában ezt a munkát legalább 4 hónapig. Itt folyamatosan van munka az év minden napján, ez magában foglalja az ünnepnapokat is, így az év végi ünnepeket is. Vizsgaidőszak idején is kell jönni dolgozni, de az nagy pozitívum, hogy a recepcióban az üres időben, akár a tanulással is kitöltheted a munkaidődet, de csak akkor, ha munkád nem látja a kárát. Túlnyomórészt  éjszakai feladatvállalást igényel a munka.

Mindemellett alapvető felszolgálói munkát is el kell végezni este 9 óráig.

Akik Turizmus-vendéglátás szakon tanulnak, azoknak a szakmai gyakorlatát is le tudják igazolni ezen feladatkör vállalása esetén!

Elvárások:

Jó kommunikációs képesség. Minden élethelyzetben udvarias beszélgetés elvárás

Alapfokú társalgási angol nyelvtudás

Önállóság. Egyedül leszel a recepcióban, de minden szituációra be fognak tanítani, szóval gond nem lehet :)

Alapvető számítógép ismeret. A rendszer működését a munkába állás előtt könnyen betanulható

Feladatok lehetnek:

Nyilvántartásba veszi a vendégeket

Levélben, telefonon vagy szóban válaszol a szolgáltatásokkal kapcsolatos kérdésekre

Telefonon vagy személyesen fogadja a helyfoglalásokat

Továbbítja a vendégek postai küldeményét és telefonüzeneteit

Figyelemmel kíséri a vendégforgalmat, átveszi és kiadja a kulcsokat

Felvilágosítást nyújt a kulturális, szabadidős, sportolási lehetőségekkel kapcsolatban

Meghallgatja a vendégek panaszait, reklamációit, intézkedik a probléma mgoldása érdekében

Jelenleg ez az állás be van töltve, de a jelentkezéseket ettől függetlenül várjuk, mert bármikor szükség lehet Rád!

Amennyiben érdekel a munka, akkor jelentkezéskor mellékelj egy fényképes önéletrajzot. Kérlek az üzenet részbe írd le, hogy meddig tudnád vállalni a munkát, és azt, hogy melyik napon mettől-meddig érnél rá dolgozni?

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!