Létesítmény vezetői kisegítés (angol nyelvtudással)
Munkavégzés helye: Budapest
Órabér: 1300 Ft/óra
Munkaidő: 8-16.30 tartó időszakban heti 25-30 óra
Munka gyakorisága: Folyamatosan

Leírás:

Az alábbi munkánkra keresünk nappali tagozatos diákot, aki hosszú távon legalább fél évig tudja vállalni ezt a munkát!

Feladatok, amelyek a létesítmény gyakornokaként lesznek:

  • Adminisztratív feladatok (például: beolvasás, a helyi számlák nyomon követése)
  • Általános beszerzési munka: megrendelések leadása, megrendelés-visszaigazolás, TIG… stb.
  • Recepciós és eseti feladatok
  • A létesítménykoordinátorok napi feladatának támogatása
  • A létesítmény megosztott postafiókjának a kezelése
  • Használd ki a kreativitásod a marketing csapattal való együttműködéshez
  • Gyakran utazol a magyarországi helyszínek között.

Előnyben részesített tapasztalat / készségek:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Igazgatási tapasztalat
  • MS Office emelt szintű (kötelező Excel és Outlook készségek)
  • Aktív problémamegoldás és pro-kliens megközelítés
  • Rendelkezésre állás legalább 25 órán át / hét
  •  „B” kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló verbális és nonverbális kommunikáció
  • Szervezett, szisztematikus és felelős munkamegközelítés
  • Jó verbális és írásbeli kommunikációs készségek angol nyelven
  • Csapatjátékos
  • Kritikus gondolkodás
  • Rugalmasság és kreativitás

Amit ajánlunk:

  • Sokoldalú, változatos munka.
  • Nem kell egész nap a monitort nézni, gyakran kell utazni a magyarországi helyszínek között.
  • Vállalati mobiltelefon és egyéb előnyök
  • Nálunk teljesítheted a szakmai gyakorlatodat!

Jelentkezéskor, kérlek csatolj egy fényképes önéletrajzot!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!