Hajdúszoboszlón pultos munka
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló
Órabér: 1000 Ft/óra
Munkaidő: 10-19 óráig és 16-00 óráig
Munka gyakorisága: Folyamatosan

Leírás:

Pultos diákmunka

Hajdúszoboszlói vendéglátó egységekbe keresünk pultos és felszolgáló munkakörbe 18. életévüket betöltött nappali tagozatos diákokat!

Elsősorban olyan diákok jelentkezését várjuk, akik hosszú távon folyamatosan tudják vállalni a munkát heti legalább 3 alkalommal hétfőtől-vasárnapig tartó időtartamban, és rendelkeznek megfelelő tapasztalattal ezen munkakör betöltésére.

Feladatok a vendégek teljes körű kiszolgálása, például: étel - ital készítés/kiszolgálás , sör csapolás, illetve kasszázás

Felelősségteljes megbízható jelentkezőket várunk. Minden élethelyzetben kedves és tisztelettudó pozitív hozzáállás

Előny az idegen nyelvtudás

Műszakok lehetnek:
10-19 óráig
16-24 óráig

Pultos munkakörben az órabér: 1000 Ft/óra

Pohárszedő munkakörben: 940 Ft/óra

Jelentkezéskor az üzenet részbe írd le, hogy meddig érnél rá dolgozni, és mely napokon tudnál jönni dolgozni?!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!