Főkönyvi könyvelési gyakornok
Munkavégzés helye: Debrecen
Órabér: 1300 Ft/óra
Munkaidő: Heti 20-40 óra
Munka gyakorisága: Folyamatos

Leírás:

Főkönyvi könyvelő gyakornokot keresünk megbízó partner cégünk számára! A főkönyvi könyvelő gyakornok segíti a könyvelőket a mindennapi munkában.

Hétköznapokon heti 20-30 óra vállalása kötelező. Az ideális eset napi 8 órában heti 5 nap vállalása lenne, de mivel ez nem mindenkinek lenne megfelelő, ezért egyenlőtlen munkaidőben is lehet jönni. A napi műszak 8-16:30-ig tart. Ebben az időszakban lehet jönni, akár 4 órában, vagy természetesen 8 órában!

Hosszabb távon ráérő diákok jelentkezését várjuk, akik legalább 4 hónapig tudják vállalni ezt a feladatot heti 20-30 órában.

Feladatok és követelmények

Aktív részvétel a kijelölt könyvelési és hónap végi zárási folyamatokban a US-GAAP szerint.

Havi zárási feladatok és mérlegszámla-egyeztetések elvégzése, SOX-kontrollok teljesítése.

Belső és külső auditok támogatása.

Előnyben részesített tapasztalat / készségek, elvárások:

Folyamatban lévő közgazdasági tanulmányok ( a számviteli irányultság előny)

Jó verbális és írásbeli kommunikációs készségek angol nyelven

Képesség hatékony munkakapcsolatok kialakítására és fenntartására az érdekelt felekkel

Az MS Office magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint)

Legalább heti 20 órában való munkavégzés

Előnyben részesített tapasztalatok / készségek:

Természetesség a pozitív kapcsolatok kialakításában

Erős elemzési, kutatási és problémamegoldó képesség

Figyelem a részletekre

Rugalmasság és folyamatváltozásokkal való megbírkózás

Amit mi kínálunk:

Szakmai gyakorlatod náluk teljesítheted

Barátságos multikulturális környezet és csapatrendezvények

Modern irodai környezetet

Nem egy főnök alatt, hanem igazi vezetők mellett dolgozhatsz.

Garantált szakmai fejlődés.

Segítenek, hogy a legtöbbet hozd ki magadból és karrieredből.

Aktív nyelvhasználat napi szinten

Jelentkezéskor az üzenet részbe írd le, hogy mely napokon mettől-meddig érnél rá dolgozni? Jelentkezéshez szükséges egy önéletrajz, és egy rövid motivációs levél, melyben leginkább az érdekel minket, hogy miért választod ezt a munkát. Amennyiben ezeket beküldöd, azzal elfogadod, hogy ezen partner cégünk számára továbbítsuk. Ha megfelelsz a követelményeknek, akkor felvesszük veled a kapcsolatot!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!