Facebook poszt feltöltés
Munkavégzés helye: Debrecen
Órabér: 850 Ft/óra
Munkaidő: 4
Munka gyakorisága: Folyamatosan heti 2-3 alkalom

Leírás:

Megbízó partner cégünk számára keresünk posztok szerkesztésére és megosztására nappali tagozatos diákokat!

Az ellátandó feladat:

- Facebook oldalakra magyar, és idegen nyelvű szövegek, képek, és egyéb anyagok igényes módon való feltöltése, kiemelt figyelmet fordítva a tördelésre, és a különböző emoji-k használatára.

- Facebook posztokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása:

A megkapott szöveges, és grafikai tartalmak egy egységgé rendezése célszoftver segítségével.

Elvárások:

- precizitás: Az egyes Facebook posztok helyes időben való megjelenítésének beállítása.

- önálló munkavégzés

- rugalmas időbeosztás: kérünk csak akkor jelentkezz, ha nem fix időközönként is be tudsz jönni hozzánk a kiszabott munkafeladatokat ellátni.

debreceni lakhely: Ez a feladat szoros együttműködést igényel a projektmenedzserrel, ezért szükségünk lesz a személyes jelenlétedre az irodánkban a munkavégzés ideje alatt.

Üzenetbe írd be, hogy mely napokat tudnád vállalni.

Jelentkezéshez önéletrajz szükséges!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!