Diákmunka szervező
Munkavégzés helye: Debrecen
Órabér: Megegyezés szerint
Munkaidő:
Munka gyakorisága: Folyamatos

Leírás:

Csapatunkba keresünk, jó szervező képességgel rendelkező munkatársat DIÁKMUNKA SZERVEZŐ pozícióba:

• A munkavégzés helye: Debrecen.
• Munkaidő: teljes munkaidő, kötetlen munkarendben.

Feladatok:
• Diákmunkaerő-kölcsönzési projektek szakmai támogatása, diákmunka szervezés
• Csoportvezetők munkájának koordinálása, irányítása, ellenőrzése
• Operatív részvétel az iroda munkájában
• Kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal

Elvárások:
• Nappali tagozatos tanulói jogviszony (!)
• Pontos, precíz, megbízható, döntőképes, proaktív, határozott személyiség.
• Nagyfokú terhelhetőség

• Vizsgaidőszakban is kell ugyanúgy dolgozni!
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Önállóság, jó problémamegoldó és elemző képesség, ügyfél-, és eredményorientáltság,
• Haladó szintű PC használat
• Stressztűrés
• Folyamatos céges telefonos készenlét

Előnyök:
• Diákmunka szervezésben szerzett tapasztalat
• Munkajogi és munkaerő-piaci ismeretek
• Saját gépjármű
• Angol középfokú nyelvismeret

Amit kínálunk:
• Lehetőség szakmai fejlődésre
• Hosszú távú biztos munkalehetőség
• Versenyképes jövedelem: havi bruttó alapbér, a próbaidő után fix + jutalék
• Mobiltelefon

A pályázat tartalmazza:
• A részletes, fényképes önéletrajzot
• Motivációs levelet,
• Jelentkezésnél az üzenet részben írd meg részletesen a ráérésedet!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!