Diákmunka szervező
Munkavégzés helye: Debrecen
Órabér: Megegyezés szerint
Munkaidő:
Munka gyakorisága: Folyamatos

Leírás:

Kedves Diákok!

Csapatunkba keresünk rugalmas ráéréssel diákmunka szervezői pozíciónkra nappali tagozatos aktív, vagy passzív státuszú diákot.

Figyelünk arra, hogy a nálunk dolgozó diákok a ráérésük függvényében tudjanak feladatot vállalni és mindenkivel igazságosan tudjunk bánni, de figyelünk a megbízóinkra is, hogy a megfelelő képzettségű diákot közvetítsük ki hozzá.

Az alábbi feladatok lehetnek:

-          Álláshirdetések készítése, hírlevelek küldése a célcsoportnak

-          Toborzási csatornák folyamatos, napi szintű monitorozása, Facebook oldal kezelése

-          Telefonos előszűrés, hideghívások végzése

-          Diákok értesítése

-          Csoportvezetők munkájának koordinálása, irányítása, ellenőrzése

-          Kapcsolattartás a partnercégekkel és diákokkal

-          Folyamatosan céges telefon használat

-          A szervezők munkájának a segítése

Elvárások:

- Monotonitás tűrés

-       Nagyfokú ráérés, vizsgaidőszakban is ugyanúgy kell dolgozni!

-       Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

-       Önállóság, jó problémamegoldó és elemző képesség, ügyfél-, és eredményorientáltság

- Stressztűrés

- Nappali tagozatos tanulói jogviszony (!)

- Pontos, precíz, megbízható, döntőképes, proaktív, határozott személyiség.

- Nagyfokú terhelhetőség

- Hétfőtől-péntekig legalább 10-15-ig irodában való jelenlét, feladatvégzés

Fizetés:

Próbaidőben 800 Ft/óra, amennyiben több munkát végzel, és önállóan tudsz dolgozni, felveszed hamar a ritmust, akkor annak megfelelően emelkedik a bérezés. Akár már az első hónapban is.

Munkavégzés helye:

Campus Work iroda, Debrecen

A pályázat tartalmazza:
• A részletes, fényképes önéletrajzot
• Motivációs levelet,
• Jelentkezésnél az üzenet részben írd meg részletesen a ráérésedet!

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet! Több munkánknál is feltétel lehet!